Kim jestem?

Krótko o mnie

Nazywam się Aneta Kozakiewicz Dybała i jestem projektantką wnętrz.

Widzę potencjalnie mieszkania inaczej niż pośrednicy obrotu nieruchomościami. Projektuję wnętrza, interesuję się psychologią i rynkiem mieszkaniowym, co jedynie pozornie nie ma ze sobą nic wspólnego. Patrząc na potencjalne lokale, widzę więcej możliwości, ale też potrafię wskazać ograniczenia – w zależności od potrzeb użytkownika. Wiem, że każdą przestrzeń da się dobrze zaprojektować i potrafię to zrobić. Dzielę się moją wiedzą oraz umiejętnościami, by pomóc Ci korzystnie inwestować na rynku mieszkaniowym, kupować excelem, nie sercem, a co za tym idzie – zarabiać konkretne pieniądze.

Dlaczego zajęłam się branżą nieruchomości?

2013 – obecnie pracuję w sprzedaży b2b i bardzo to lubię. Pojęcie sprzedaży bywa odbierane negatywnie, dlatego proszę Cię o chwilę cierpliwości, a odczaruję je w Twoich oczach. Wszyscy czegoś szukamy, każdy z nas kupuje. Dobry sprzedawca zaspokaja potrzeby, potrafi znaleźć produkt dopasowany do Twoich oczekiwań. Mieszkań nie kupujesz codziennie, rzadko zastanawiasz się czy dany rozkład jest dobry. Ja, projektując wnętrza, rozwiązywałam już dziesiątki problemów, dlatego wiem, na co warto zwracać uwagę już na wczesnym etapie. Edukacja oraz doświadczenie praktyczne, dały mi kompetencje, by patrzeć na mieszkania szerzej, widzieć je inaczej niż przeciętny pośrednik obrotu nieruchomościami.

Wykształcenie

Moja edukacja zaczęła się typowo: ukończyłam podstawówkę, gimnazjum, później liceum i studia. Jak się domyślasz – nie jedne. Bardzo lubię się uczyć i zdobywać nowe umiejętności, dlatego robię to cały czas. Zespół kompetencji nabytych przez lata edukacji oraz nieustanne poszerzanie wiedzy daje mi unikalną kombinację, dzięki której mogę i chcę dzielić się tym, co potrafię, by pomagać Ci podejmować trafne decyzje inwestycyjne, jak również skutecznie sprzedawać mieszkania.

2018 – obecnie Content Marketing, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

2016 – 2017 Wnętrza i Design, Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu

2013 – 2015 Architektura Krajobrazu – studia magisterskie, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

2009 – 2013 Architektura Krajobrazu – studia inżynierskie, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

2008 – 2011 Filologia polska – studia licencjackie, Uniwersytet Wrocławski

2008 – 2011 Język polski z terapią pedagogiczną, Kolegium Nauczycielskie im. Grzegorza Piramowicza we Wrocławiu

Kontakt

Jeśli masz do mnie pytanie, przejdź do zakładki KONTAKT i prześlij je w formularzu. Odpowiadam maksymalnie do 24h.

Follow by Email
Facebook
Google+
http://mieszkanienasprzedaz.com/kim-jestem">
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Instagram